Autor stránek

Autor stránek

krivanova.nada@seznam.cz
Všechny dotazy a připomínky ohledně stránek pište na email.Děkuji.
Zde může být text o autorovi

Vítejte na stránkách jemnických mažoretek! ! !

Mažoretky DDM Jemnice vznikly 1. žáří 2001 při Domu dětí a mládeže v Jemnici.

V Jemnici už mažoretky fungovaly dřív, ale pak zanikly, dnešní mažoretky jsou dcery maminek, které také byly mažoretkou. Musím se přiznat i já sama dělala mažoretku:-).

Při první informativní schůzce, která byla 1. září 2001 se sešlo asi 5 děvčat, byli jsme zklamaní, že o takový hezký,,sport" nemá nikdo zájem, neztráceli jsme, ale naději a udělali jsme nový termín a tam se sešlo už děvčat více a dnes to jsou už holky nejstarší a to Lollipops (v té době byly asi v sedmé třídě). Jsou mezi nimi i ,,stálice" , které opravdu už cvičí od roku 2001 a za to jim patří velký dík.

V té době jsme měli pouze jednu skupinu, začali jsme vystupovat spíš na akcích pořádaných DDM Jemnice, ale později už jsme dostávali pozvánky do okolních vesnic. Po dvouch letech jsme se rozrostli o další skupinu a to byla děvčata, které nastoupila do prvních ročníků.

Kostýmy jsme měli ještě po těch starších mažoretkách, které vedla p. Majerová. Pak už následovaly nové návrhy na kostýmy.

V roce 2004 jsme si řekli, že zkusíme oslovit i malá děvčata z mateřské školy a vyšlo to. Hned se přihlásila děvčata a začala fungovat nová skupina od té doby máme 4 skupiny mažoretek a to od mateřské školky až po ,,seniorky" (Lollipops).

Každé začátky mažoretky byly velmi krušné, pamatuji si, že holky chodily s modřinou na loktech jak se pilně učily točit s hůlkou, ale vždycky to dobře dopadlo. Dnes holky cvičí jednou až dvakrát týdně a mají to všechno zvládnuté perfektně.

Ale mažoretka není jen o točení s hůlkou a pochodování, je to také spousta dřiiny na trénincích, ale nejen to také to obnáší i spoustu jiných věcí, např. návrhy kostýmů, finanční prostředky- a za ty moc děkujeme Všem kteří nám přispívají a děkujeme za velkou podporu DDM Jemnice.

Mažoretky v dnešní době již mají velmi pěkné výsledky, zúčastňují se různých mažoretkových soutěží, kde se jim už podařilo získat 1. a 2. místo. a za to jim patří moc velký dík.

Ale velký dík patří i všem rodičům, kteří se podílejí na veškerých akcích a mají s námi trpělivost. Za to opravdu velký DÍK.

SLUNÍČKA
SLUNÍČKA
SEDMIKRÁSKY
SEDMIKRÁSKY
HVĚZDIČKY
HVĚZDIČKY
POUPATA
POUPATA
Mažoretky DDM Jemnice
Mažoretky DDM Jemnice
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Děkujeme, že hlasujete v naší anketě. Zvyšujete tak, kapacitu našich stránek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one